به نام خدا

قوانین و مقررات استفاده از "مجموعه سامانه های ماد":
1. تمامی سامانه های ماد" جزو "مجموعه تخصصی ماد" بوده، لذا علاوه بر قوانین اختصاصی هر سامانه، کاربران می بایست به قوانین سازمانی "مجموعه تخصصی ماد"، موجود در پایگاه اصلی سامانه ها به آدرس: http//www.madset.ir نیز توجه نمایند.
2. کلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به "مجموعه تخصصی ماد" تحت مالکیت شرکت ساختمانی "آژگن برج"با مشخصات موجود در آدرس: http//www.madset.ir بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده های غیرمجاز از آن موجب پیگرد قانونی خواهد بود.
3. این سامانه تنها جهت تسهیل خدمات رسانی درباره برخی از ساختارهای درای وال به صورت محدود برای کاربران متخصص و غیرمتخصص این حوزه ایجاد گردیده است، لذا کلیه مسئولیتهای استفاده از این سامانه بر عهده کاربران بوده و مالکین هیچگونه مسئولیت حقوقی و قانونی درباره مشکلات احتمالی کاربر و یا سایر موارد را نخواهند داشت.
4. در طی یک دهه دوره تولید مجموعه سامانه های ماد، سعی گردیده کلیه جوانب اطلاعاتی، فنی و طراحی سامانه های ماد بررسی گردیده و تمامی اشکالات رفع گردد ولی با توجه به گستردگی و پیچیدگی های فنی، اجرائی ، محاسباتی و طراحی این مجموعه عظیم، احتمال موارد معدودی ایراد در پردازش اطلاعات و محاسبات وجود داشته، لذا کاربران موظف هستند پس از دریافت اطلاعات از هر یک از این سامانه ها، نسبت به بررسی دقیق تر آن قبل از هر استفاده ای اقدام نموده و مسئولیت آن را بپذیرند.
5. هزینه های دریافت شده بابت اشتراک، پشتیبانی فنی، تبلیغات و دیگر موارد نیز تابع بند 4 این صفحه بوده و در صورت هرگونه مشکل یا اخلال در روند خدمات دهی این سامانه ها، به دلیل تحت وب بودن آن و ماهیت و مشکلات این حوزه، قابل هیچگونه اعتراضی نمی باشد.
6. در این سامانه ها سعی گردیده است حداکثر تلاش جهت حفظ اسرار کاری کاربران و اطلاعات آنها انجام گیرد، ولی این سامانه ها در برابر آسیبهای احتمالی خارج از اختیار خود در این خصوص مسئول نمی باشند.
7. استفاده از خدمات این سامانه منوط به تخصص یا آگاهی کافی کاربر نسبت به نحوه استفاده از سامانه و ساختارهای آن بوده و در صورت عدم آگاهی می بایست قبل از هرگونه استفاده از آن، علاوه بر مطالعه آموزشهای موجود سامانه در سایت اصلی "مجموعه تخصصی ماد"، با پشتیبانی سامانه با یکی از شماره های زیر نیز تماس حاصل نموده و مشاوره های لازم را دریافت کرده و با آگاهی، نسبت به استفاده از آن اقدام نماید، لذا این مجموعه هیچگونه مسئولیتی در مورد عدم آگاهی کاربران یا عدم استفاده صحیح از این سامانه ندارد.
شماره های پشتیبانی سامانه ها: 58 34 36 0 0912 - 57 34 36 0 0912 - 54 34 36 0 0912 - 53 34 36 0 0912
8. کاربران موظفند قبل از هرگونه استفاده از سامانه ها، با اطلاعات صحیح و شماره همراه و ثابت متعلق به خود اقدام به ثبت نام نمایند.
9. عدم ثبت نام، استفاده از حساب کاربری دیگران و یا در اختیار قرار دادن حساب کاربری خود به دیگران، تخلف قطعی بوده و این نوع تخلفها همه نوع اختیارات قانونی و فراقانونی برای هر تصمیم و عملی در رابطه با سلب امتیازات از کاربران متخلف را به مالکین سامانه ها واگذار می نماید، چنانچه این تخلفات باعث محدودیت یا قطع همکاری گردد، هیچگونه اعتراض یا شکایتی از طرف کاربران متخلف پذیرفته و قانونی نبوده و ملاک نهایی تشخیص این مجموعه می باشد.
10. این سامانه حق محدودسازی را در کلیه نسخه های ارائه شده خود به کلیه کاربران، بر اساس سیاستهای به روز خود داشته و مرجع داوری در مورد حقوق قانونی طرفین، واحد فروش "مجموعه تخصصی ماد" خواهد بود.
11. ارائه خدمات در این سامانه ها تنها مختص کاربران دارای حساب کاربری بوده و ارائه آن به هر شکلی به اشخاص ثالث از طرف کاربران، و همچنین استفاده ابزاری یا تبلیغاتی بدون کسب مجوز از این مجموعه اکیدا ممنوع می باشد.
12. در کلیه دعاوی بین طرفین، مرجع نهایی مورد توافق، واحد فروش "مجموعه تخصصی ماد" خواهد بود.
13. هرگونه ارتباط و درخواست تنها از طریق راههای ارتباطی معرفی شده در صفحه "تماس با ما" این سامانه رسمی، قابل اثبات، استناد و پذیرش می باشد.
14. با توجه به نوسانات قیمت، این سامانه در مورد قیمتهای اعلامی در آن مسئولیتی نداشته و کاربران موظف به بررسی قیمتهای آن پس از دریافت اطلاعات و خدمات از سامانه می باشند.
15. در طراحی این مجموعه سامانه ها سعی گردیده امکان استفاده کلیه کاربران با کلیه دستگاهها فراهم گردد، ولی با توجه به تنوع بسیار زیاد دستگاهها از نظر سایز، سیستم عامل و پردازش و دیگر مشخصات، خدمات رسانی کامل با همه نوع دستگاهها تضمین نمی گردد.
16. کاربران یا دیگر افراد به هیچ عنوان اجازه کپی برداری از طرح و نوع خدمت رسانی سامانه ها را به هر شکل ممکن ندارند.