به نام خدا
قوانین و مقررات استفاده از "مجموعه سامانه های ماد":
1. تمامی سامانه های ماد" جزو "مجموعه تخصصی ماد" بوده، لذا علاوه بر قوانین اختصاصی هر سامانه، کاربران می بایست به قوانین سازمانی "مجموعه تخصصی ماد"، موجود در پایگاه اصلی سامانه ها به آدرس: http//www.madset.ir نیز توجه نمایند.
2. کلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به "مجموعه تخصصی ماد" تحت مالکیت شرکت ساختمانی "آژگن برج"با مشخصات موجود در آدرس: http//www.madset.ir بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده های غیرمجاز از آن موجب پیگرد قانونی خواهد بود.
3. این سامانه تنها جهت تسهیل خدمات رسانی درباره برخی از ساختارهای درای وال به صورت محدود برای کاربران متخصص و غیرمتخصص این حوزه ایجاد گردیده است، لذا کلیه مسئولیتهای استفاده از این سامانه بر عهده کاربران بوده و مالکین هیچگونه مسئولیت حقوقی و قانونی درباره مشکلات احتمالی کاربر و یا سایر موارد را نخواهند داشت.
4. در طی یک دهه دوره تولید مجموعه سامانه های ماد، سعی گردیده کلیه جوانب اطلاعاتی، فنی و طراحی سامانه های ماد بررسی گردیده و تمامی اشکالات رفع گردد ولی با توجه به گستردگی و پیچیدگی های فنی، اجرائی ، محاسباتی و طراحی این مجموعه عظیم، احتمال موارد معدودی ایراد در پردازش اطلاعات و محاسبات وجود داشته، لذا کاربران موظف هستند پس از دریافت اطلاعات از هر یک از این سامانه ها، نسبت به بررسی دقیق تر آن قبل از هر استفاده ای اقدام نموده و مسئولیت آن را بپذیرند.
5. هزینه های دریافت شده بابت اشتراک، پشتیبانی فنی، تبلیغات